Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η κοπή της βασιλόπιτας του συλλόγου μας χθες το Σάββατο 21/01/2023 στο Κέντρο ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ. Η αίθουσα γέμισε με χαμόγελα και διασκέδαση από αθλητές του συλλόγου μας, γονείς και φίλους του τένις. Μας τίμησαν με την παρουσία τους ο Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ & Κυβερνητικός Εκπρόσωπος Γιάννης Οικονόμου, η βουλευτής της Ν.Δ.…
Read more
Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ
![Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ](https://foatennis.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/Pita2023-200x150.jpg)