Την πρώτη θέση κατέλαβε στην Κατηγορία Κορίτσια 12 η Ιωάννα Παναγιώτου-Φερέϊρα στο Ενωσιακό Ε3 πρωτάθλημα που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 06-07/05/2023 στην Νίκαια Λάρισας. Η Ιωάννα έδωσε πολλούς αγώνες μέχρι τον τελικό χωρίς να χάσει σετ και κέρδισε με σχετική ευκολία στον τελικό την Κατσιγιαννάκη Παρασκευή από τον Βόλο με σκορ 6/1 6/2. Ο σύλλογός μας…
Read more
1η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΦΕΡΕΪΡΑ ΣΤΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ε3 ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ
![1η ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΦΕΡΕΪΡΑ ΣΤΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ε3 ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ](https://foatennis.gr/site/wp-content/uploads/2023/05/345249531_647971847120669_2701864162181689699_n-200x150.jpg)